Archives of articles

1.jpg

Pavel Tvaroh

Jmenuje se Pavel Tvaroh a je z Meziboří. Najít jeho bar v Londýně není lehké. Zvenku není vůbec vidět. Nenápadné dveře mezi kebabem a trafikou. Ale stačí, když si Lounge Bohemia zadáte do Googlu a zjistíte, že patří mezi padesát nejlepších barů světa.

more
0417VOL_4690.jpg

Procestoval Japonsko, Singapur, Malajsii. Teď chce naučit české muže nosit oblek.

Mark Dunhill je vysoký muž, který budí respekt. Respekt budí i jeho kariéra. Pravnuk Alfreda Dunhilla, zakladatele stejnojmenné luxusní pánské značky, nejdříve pro rodinnou firmu pracovat nechtěl. Nakonec se ale nechal zlákat na možnost procestovat Asii a vedl pobočky v Japonsku, Singapuru nebo Malajsii.

more
rucniky_schmidt.jpg

HOST SE MUSÍ do ručníku zamilovat

Pokud se host z nějakého důvodu neotočí při příchodu do hotelu na patě již u recepce, většinou ho na hotelovém pokoji zajímají především dvě věci. Všeobecná čistota a dostatečný počet a kvalita ručníků. Ve wellness pak hraje tento aspekt ještě důležitější roli.

more
110616_16a_PN.jpg

James Cusumano

Čas v luxusním hotelovém resortu Chateau Mcely uprostřed svatojiřského lesa plyne pomalu a jeho spolumajitel James Cusumano si to užívá. Většinu svého života se věnoval urychlování chemických procesů, a byl v tom zatraceně úspěšný.

more
1309432644.jpg

Hotel v Beskydech vypadá jako vesmírná loď. Bydlí v něm Krychloidi

Začíná být zvykem, že kolem golfových hřišť (nebo jiných atraktivních sportovišť) vznikají zajímavé hotely. Po Omnii v Jánských Lázních od stejných autorů či hotelu Grund Resort v Mladých Bukách tak vznikl na pokraji Čeladné hotel Miura. Funguje od konce června.

more
114_30a.jpg

Muž, který dodává české sklo do luxusních hotelů nebo obchodů po celém světě

Světelnými plastikami nebo originálními lustry z českého skla dokáže ozdobit pompézní lobby luxusních hotelů v Tokiu, Macau či v Pekingu, ale také přepychové stanice dubajského metra. Čech Leon Jakimič (36) vybudoval firmu, jejíž rychlý vzestup je málo vídaný.

more
200803111427_DSC_5940.jpg

Daniel Večeřa: Chci zrealizovat vize, které nastavil Milan Hradil

Historie firmy HP TRONIC se začala psát již v roce 1990. Na počátku byla osobnost pana Milana Hradila a jediná elektroprodejna, která prakticky existuje dodnes.

more
1.jpg

TOMMY HILFIGER

Pán, který koncem března oslavil šedesátku, se chlubí osudem plným peripetií. Začal v osmnácti jako hippie návrhář a o pár let později tak taky zbankrotoval. Poučil se ale a druhý start ho katapultoval do výšin módního světa.

more
sawile_row.jpg

Savile row

Těžko si představit místo, na němž by dýchala atmosféra staré dobré Anglie více než ve sto šedesát let starém salonu Huntsman.

more
rocco_I.jpg

Rocco Forte – majitel sítě luxusních hotelů

Rocco Forte - majitel a provozovatel luxusních hotelů The Rocco Forte Collection, mezi něž patří i malostranský The Augustine a 12 dalších hotelů od Edinburghu až po Abú Zabí.

more
Reference
Pár slov

We specialize in hotel textileTowels, bath towels, bathrobes robes or any other goods can be seen in our catalogue. The basic product range has usually been in stock. We also offer a range of additional services - from custom sewing up to embroidery: towelsbath towels and bathrobes.

Info