Archives of articles

wall_204.jpg

Trendy z veletrhu HEIMTEXTIL 2011

Bytové textilie podléhají módním změnám stejně jako oblečení. Znalost trhu a informace o trendech, barvách, vzorech a materiálech jsou základem úspěšného obchodu. Nové náměty pro bytový textil a nové směry v módě, designu a architektuře přinesl největší veletrh bytového textilu Heimtextil, který se konal od 12. do 15. ledna ve Frankfurtu.

more
milan_schmidt_ml.jpg

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně

Naše firma nabízí širokou škálu zejména froté výrobků, které zaujmou svojí kvalitou a cenou. Minulý rok jsme rozšířili sortiment ručníků a osušek o dvě nové gramáže - SILMUS 400g a SCHMIDT 600g, které výborně doplnily naše nejprodávanější ručníky a osušky TUGEV 500g.

more
tyrkys.jpg

Co všechno musí umět textil v hotelu?

Samozřejmě skvěle doladit interiér a vytvořit hostům příjemnou atmosféru. Ale kromě toho by měl splňovat parametry, které žádá od hoteliérů také zákon.

more
pracky.jpg

Profesionální prádelny i v hotelu

Čísté prádlo v hotelu či restauraci patří bezesporu k jednomu nejdůležitějších vjemů, které host hodnotí. Je to naše vizitka, kterou bychom rozhodně neměli podcenit.

more
Reference
Pár slov

We specialize in hotel textileTowels, bath towels, bathrobes robes or any other goods can be seen in our catalogue. The basic product range has usually been in stock. We also offer a range of additional services - from custom sewing up to embroidery: towelsbath towels and bathrobes.

Info