back

Hotelová kosmetika

VITTORE DE CONTI – The Exclusive Collection

vittore de conti Exkluzivní kosmetická řada Vittore de Conti obohatí váš hotel o řadu výrobků vysoké kvality, které splňují požadavky náročné klientely. Složení výrobků Vittore de Conti je přírodní, obohacené o panthenol, lecitin, sezamový a sojový olej, glycerin, proteiny z pšeničných klíčků, které zlepšují kvalitu těchto výrobků.Celá řada je parfémovaná jemnou vůní, která pozdvihne Vaši náladu a nasměruje Vás k příjemnému prožití celého pobytu. Řada Vittore de Conti dotváří soubor praktických pomocníků jako jsou pilníčky s čistící dřevěnou tyčinkou na úpravu nehtových lůžek, koupací čepice či vanity set s pružnou gumičkou do vlasů.

FOUR ELEMENTS

four elements Elegantní design kosmetické řady Four Elements poskytuje perfektní řešení pro náročné požadavky moderních hotelů. Vybrané složení přípravku, jako panthenol, sezamový olej či protejny z obilných klíčků, pečuje o pokožku zvlášť jemným způsobem s velmi dlouhou dobou působení. Příjemná vůně ve vás bude probouzet touhu hledat čtvrtý rozměr vnímání. Také řadu Four Elements doprovází celá řada výrobků, které přinášejí pohodlí při Vašem pobytu. Ať už jde o čistící houbičku na obuv, sprchovací čepici nebo bohatý vanity set.

SIMPLE AND PURE

simple and pure Praktická řada Simple and Pure vyhovuje moderním hotelům s vysokými požadavky na kvalitu a úspornost. Výjmečné složení nejvyšší kvality kosmetických výrobků Simple and Pure dokladuje obsah lecitinu, sojového i sezamového oleje a rovněž proteinů z obilných klíčků, které účinně pečují o pokožku. Přírodní parfemace s prvky ovoce vytváří svěží atmosféru celého pobytu. Variantní řešení větších i menších balení je zárukou efektivního výběru pro každou příležitost. I tato řada je doplněna skvělými pomocníky pro uspokojení potřeb náročného klienta.

NATURE PHILOSOPHY

nature philosophy Přírodní a zároveň moderní kosmetická řada Nature Philosophy nabízí vedle vysoce účinné kombinace přírodních látek také spojení elegance a čistého designu. V průběhu celého výrobního procesu procházejí tyto kosmetické výrobky náročnou kontrolou a testováním s garancí kožní snášenlivosti. Váš pobyt na hotelu bude provázet jemná vůně ze zeleného čaje a citrusových plodů. Součástí této hotelové kosmetiky je i bohatá výbava nadstandartních doplňků jako je např. kvalitní holící set, čistící rukavička na obuv a esteticky balená koupelnová sůl. Není testováno na zvířatech!!!

Reference
Pár slov

We specialize in hotel textileTowels, bath towels, bathrobes robes or any other goods can be seen in our catalogue. The basic product range has usually been in stock. We also offer a range of additional services - from custom sewing up to embroidery: towelsbath towels and bathrobes.

Info