Fungování


Jak se stát odběratelem

Pokud Vás zaujala naše nabídka a chcete se stát odběratelem výrobku které nabízíme tak není nic jednoduššího než vyplnit registrační formulář.

Jakmile nám odešlete registrační formulář, tak naší pracovníci vyhodnotí Vaši žádost, kterou aktivují nebo zamítnou. V případě, že Vaši žádost schválíme, tak Vám budou nastaveny příslušné ceny. O aktivaci Vašeho účtu budete informováni pomocí mailu ve kterém obdržíte přihlašovací jméno a heslo.

Po přihlášení

  • Vám budou zpřístupněny ceny u výrobků
  • budete moci upravovat v sekci účet Vaše kontaktní údaje
  • budete moci objednávat výrobky
  • budete informováni o novinkách formou newslettru
  • budete moci přidávat do diskuse nové příspěvky

Objednání výrobků

V detailu výrobku si vepište do políčka kolik kusů budete chtít objednat a klikněte na odkaz „vložit do objednávky“. Potvrzení vložení produktu do objednávky je Vám potvrzeno hláškou v pravém horním rohu „Produkt byl vložen do objednávky“ a zároveň se Vám v horní části stránky zobrazí tlačítko objednávka. Pokud kliknete na tlačítko objednávka, tak se Vám zobrazí celkový seznam objednaného zboží. V této fázi objednávky můžete ještě změnit počty objednaných kusů. Jakmile bude Vaše objednávka obsahovat vše co má obsahovat stačí kliknout na odeslat.

Objednávka je zaslána na náš mail a kopie na mail, který máte uveden v kontaktních údajích.

Po obdržení objednávky Vás budeme neprodleně kontaktovat.

Náš blog více
Dění v oboru přejít na aktuality
Reference
Pár slov

Specializujeme se na hotelový textil, reklamní textil a bytový textil. Ručníky, osušky, župany nebo jiné zboží si můžete prohlédnout v našem katalogu. Základní sortiment máme obvykle skladem. Nabízíme také celou řadu doplňkových služeb – od zakázkového šití až po vyšívání na ručníky, osušky a župany.

Info