Archiv článků

karl_kolarik.jpg

Karl Kolařík

Dobrý hostinský může být oblíbený, může se těšit všeobecné úctě, ale málokdy se mu povede, aby po něm vděční spoluobčané pojmenovali ulici podobně jako po nějakém umělci či politikovi. Ve Vídni ale právě taková ulice existuje. Jmenuje se Karl Kolarik Strasse a svůj název získala po nejslavnějším vídeňském hostinském všech dob. Navíc s jihočeskými kořeny.

více
radka_rehakova_I.jpg

Ředitelka hotelu Clarion Špindlerův Mlýn Radka Řeháková

Ředitelka hotelu Clarion Špindlerův Mlýn Radka Řeháková se v hotelovém odvětví pohybuje již od patnácti let, kdy brigádně pracovala jako servírka na horské chatě rodičů své kamarádky. V průběhu let prošla v rámci hotelu nejrůznějšími pozicemi a ve své současné roli rozhodně nesedí zavřená v kanceláři.

více
tomas_blabla_resort_valachy.jpg

Ředitel Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích Tomáš Blabla

Šestatřicetiletý Tomáš Blabla se vyučil v oboru kuchař-číšník. Ve studiu pak pokračoval na Střední hotelové škole ve Zlíně a na Vysoké škole hotelové v Praze. Následovala několikaletá praxe u nás i v zahraničí u špičkových gastronomických společností. Postupem let zakotvil na pozici šéfa Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích. Loni dosáhl na prestižní ocenění Hoteliér roku 2014. Je to obrovská pocta, ale zároveň velký závazek do budoucna, říká k úspěchu Tomáš Blabla, který řídí trojici hotelů Resortu Valachy - Spa hotel Lanterna, wellness hotel Horal a hotel Galik ve Velkých Karlovicích.

více
1228-aloft-1.jpg

V síti hotelů Starwood testují iPhone jako klíč k hotelovému pokoji

Dva boutiqové hotely, které patří do mezinárodního řetězce Starwood, brzy umožní svým návštěvníkům, aby se vyhnuli klasickému přihlašování na přepážce recepce hotelu. Díky speciální aplikaci budou moci odemknout svůj pokoj pomocí digitálních tlačítek na jejich iPhonu. Aplikace přijde registrovaným hostům vždy do jejich přístroje a odpadne tak kolikrát zdlouhavé postávání u hotelové recepce.

více
hotel4.jpg

Amangiri

Moderní hotelový areál v americkém Utahu má barvu písku, což ho dělá dokonale nenápadným. Leží totiž ve strohé pouštní krajině, kam se někteří hosté dopravují soukromými tryskáči. Dovolená tu vskutku není pro každého.

více
euroagentur-hotel-rokoko_view-of-the-hotel-1.jpg

Viliam Sivek

A kdo vám řekl, že vlastnit hotel v Čechách byl zlatý důl? Možná že bych vám dal za pravdu, kdybych nějaký „hotýlek“ získal v restituci a nemusel do něj investovat, ale to se bohužel nestalo, a tak pro mě i celý můj pracovní tým je uplynulé dvacetiletí stejné jako ten rok letošní – krizový – s tím rozdílem, že zkrátka musíme víc šetřit a méně investovat. Krize nám ukázala naše rezervy, dokonale jsme se naučili počítat. Bez nadsázky, dnes víme přesně, i kolik metrů má jaký toaletní papír...

více
veronika_fajcikova.jpg

Veronika Fajčíková - Buddha-Bar Hotel Prague

V živote sa stretávam s mnohými inšpirujúcimi hoteliérmi, no nedá mi nespomenúť pána Chovanca, ktorý stál v USA pri začiatkoch mojej kariéry a momentálne posobí v Moskve...

více
spa-hotel-lanterna.jpg

Tomás Blabla

Ve Velkých Karlovicích provozujeme tři hotely. Horal je tří a čtyřhvězdičkový rezort, Lanterna čtyřhvězdičkový hotel a Galik má hvězdičky dvě. Součástí Lanterny a Horalu jsou špičkově vybavená wellness centra. V Horalu je areál tří termálních bazénů se slanou vodou vyhřívanou až na 36 °C. Máme tu maséry ze Srí Lanky a z Thajska...

více
hotel_impossible_I.jpg

Hotel Impossible

Konkurence v hotelnictví je nelítostná. On-line stránky mohou zabít hotelovou pověst i jedinou špatnou recenzí. Pokud jsou zaměstnanci netrénovaní, nevrlí nebo apatičtí v profesi, která stojí a padá na servisu, při problémech může pád přijít velmi rychle. Jak s tím může provozovatel hotelu bojovat?

více
1.jpg

Pavel Tvaroh

Jmenuje se Pavel Tvaroh a je z Meziboří. Najít jeho bar v Londýně není lehké. Zvenku není vůbec vidět. Nenápadné dveře mezi kebabem a trafikou. Ale stačí, když si Lounge Bohemia zadáte do Googlu a zjistíte, že patří mezi padesát nejlepších barů světa.

více
Reference
Pár slov

Specializujeme se na hotelový textil, reklamní textil a bytový textil. Ručníky, osušky, župany nebo jiné zboží si můžete prohlédnout v našem katalogu. Základní sortiment máme obvykle skladem. Nabízíme také celou řadu doplňkových služeb – od zakázkového šití až po vyšívání na ručníky, osušky a župany.

Info